II Bełchatowskie Targi Ślubne

Za nami II Bełchatowskie Targi Ślubne, jedyna w regionie bełchatowskim impreza dla przyszłych Nowożeńców i nie tylko. W to udane przedsięwzięcie z szeroką ofertą włączyło się kilkudziesięciu wystawców związanych z branżą ślubną.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w imprezę: Wystawcom, Sponsorom, Partnerom, Mediom. Przede wszystkim zaś dziękujemy odwiedzającym tragi za pozytywny odbiór i duże zainteresowanie.
Liczymy na Państwa wieloletnią współpracę. Kolejne targi już za rok.

Bełchatów, Dworek Olszewskich dn. 1.03.2009r.

Odwiedzający targi w kameralnej stylistyce dworkowej mogli skorzystać z porad dotyczących organizacji ślubu i wesela, zapoznać się z ofertą salonów jubilerskich, florystów, fotografów, dekoratorów, specjalistów od wizażu. Przyszli Nowożeńcy nawiązali kontakty z zespołami, Dj’ami, restauracjami, kamerzystami. Nie zabrakło oczywiście pokazów sukien ślubnych, które cieszyły się zaskakującym zainteresowaniem publiczności. W międzyczasie odbyły liczne konkursy, losowania nagród, występy zespołów i tancerzy.

 

 

 

     
 

A wszystko to w jednym miejscu!

Oglądaliśmy prezentacje fryzur, makijażu i degustowaliśmy smakowite dania przygotowane przez lokale gastronomiczne. Na uczestników targów Wystawcy przygotowali specjalne rabaty i promocje.

Zapewniamy niezapomniane wrażenia !

Jesteśmy firmą, która zajmuje się profesjonalną organizacją imprez o różnym charakterze i zasięgu. Mamy nadzieje, że Bełchatowskie Targi Ślubne na stałe wpiszą się w kalendarz naszych przedsięwzięć.

Zapraszamy do odwiedzenia działu GALERIA oraz POKAZY MODY

 
     


Projekt i wykonanie:e-witryna.com Studio Grafiki i Reklamy, projektowanie stron www, grafika reklamowa, Łukasz Milczak © 2009