I Bełchatowskie Targi Ślubne

Za nami I Bełchatowskie Targi Ślubne, jedyna w regionie bełchatowskim impreza dla przyszłych Nowożeńców i nie tylko. W to udane przedsięwzięcie z szeroką ofertą włączyło się kilkudziesięciu lokalnych wystawców związanych z branżą ślubną.

Bełchatów, Dworek Olszewskich dn. 30.03.2008r.             

Odwiedzający targi  w  kameralnej stylistyce dworkowej mogli skorzystać z porad dotyczących organizacji ślubu i wesela, zapoznać się z ofertą salonów jubilerskich, florystów, fotografów, dekoratorów, specjalistów od wizażu. Przyszli Nowożeńcy nawiązali  kontakty z zespołami, Dj’ami, restauracjami, kamerzystami. Nie zabrakło oczywiście pokazów sukien ślubnych, które cieszyły się zaskakującym zainteresowaniem publiczności. W międzyczasie odbyły liczne konkursy, losowania nagród, występy zespołów i tancerzy.

A wszystko to w jednym miejscu!
Oglądaliśmy prezentacje fryzur, makijażu i degustowaliśmy smakowite dania przygotowane przez lokale gastronomiczne.  Na uczestników targów Wystawcy przygotowali specjalne rabaty i promocje.

 

     
 

Zapewniamy niezapomniane wrażenia !
Jesteśmy firmą, która zajmuje się profesjonalną organizacją imprez o różnym charakterze i zasięgu. Mamy nadzieje, że Bełchatowskie Targi Ślubne na stałe wpiszą się w kalendarz naszych przedsięwzięć.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w imprezę: Wystawcom , Sponsorom, Partnerom, Mediom. Przede wszystkim zaś dziękujemy odwiedzającym  tragi za pozytywny odbiór, duże zainteresowanie i świetną frekwencję.
Liczymy na Państwa  wieloletnią współpracę.

Zapraszamy do odwiedzenia działu GALERIA oraz POKAZY MODY

 
     


Projekt i wykonanie:e-witryna.com Studio Grafiki i Reklamy, projektowanie stron www, grafika reklamowa, Łukasz Milczak © 2009